листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје известува дека (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-30.06.2020 како и коментар кон истите ќе бидат објавени на 07.08.2020 година.

Објавено на: 06.08.2020 15:43:52
Документ БР.: DOC_10191-497/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации