листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

образложение кон единечните и консолидираните финасиски извештаи за период 01.01.2020 до 30.06.2020 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 30.06.2020 г..doc

Објавено на: 07.08.2020 08:31:15
Документ БР.: DOC_10191-498/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации