листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение неревидирани консолидирани извештаи 01.01.-30.06.2020


Образложение консолидирани финан.изв. 01.01-30.06.2020.docx

Објавено на: 07.08.2020 14:10:18
Документ БР.: DOC_10191-501/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации