листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon nerev. fin. izvestai 01.01-30.06.2020 g i

Obrazlozenie kon nerev. fin. izvestai-konsolidiran 01.01-30.06.2020 g


KHV Obrazlozenie 30.06.2020.docx
KHV Obrazlozenie 30.06.2020 konsolidiran.docx

Објавено на: 10.08.2020 14:42:19
Документ БР.: DOC_10191-507/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации