листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати 01.01.32020-30.06.2020


Образложение-резултати-30062020.doc

Објавено на: 11.08.2020 14:10:46
Документ БР.: DOC_10191-510/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации