листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД ЕВРОПА поднесува Образложение на финасиски податоци за период 01.01-30.06/2020


Образложение 01.01-30.06.2020 год.docx

Објавено на: 11.08.2020 14:12:10
Документ БР.: DOC_10191-511/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации