листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати за период од 01.01.-30.06.2020 година


Образложение кон постигнатите резултати.pdf

Објавено на: 12.08.2020 14:05:13
Документ БР.: DOC_10191-512/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации