листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот резултат од работењето во првите шест месеци од 2020 година


obrazl. 30.06.2020g.docx

Објавено на: 13.08.2020 14:34:35
Документ БР.: DOC_10191-515/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации