листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИБанка АД Скопје 0101-30.06.2020г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01 01-30.06. 2020 за ВХ.docx

Објавено на: 14.08.2020 15:52:02
Документ БР.: DOC_10191-518/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации