листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-30.6.2020 година


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 30 06 2020.doc

Објавено на: 14.08.2020 16:32:20
Документ БР.: DOC_10191-519/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации