листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение 01.01-30.06.2020


Obrazlozenie 01.01-30.06.2020.docx

Објавено на: 17.08.2020 14:05:32
Документ БР.: DOC_10191-520/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации