листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати кон консолидираните финансиски извештаи


Образложение кон консолидираните финансиски извештаи 01.01-30.06.2020 година.doc

Објавено на: 18.08.2020 09:00:01
Документ БР.: DOC_10191-528/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации