листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за намера за преземање на фабрика КАРПОШ АД Скопје од страна на ГИ Македонија АД Скопје


NAMERA za prevzemanje.pdf

Објавено на: 18.08.2020 14:10:04
Документ БР.: DOC_10191-532/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации