листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиските резултати за период 01.01. - 30.06. 2020


Образложение за остварени резултати 30 06 2020.pdf

Објавено на: 19.08.2020 14:10:05
Документ БР.: DOC_10191-536/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации