листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Полугодишен извештај за работењето на АД Струмичко Поле


Струмичко Поле 01.01-30.06.2020 С.Извештај.pdf

Објавено на: 19.08.2020 14:05:03
Документ БР.: DOC_10191-534/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации