листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение за настанатите значајни промени во финансискиот резултат на Макпетрол АД 01.01.-30.06.2020.pdf

Објавено на: 19.08.2020 14:22:53
Документ БР.: DOC_10191-537/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации