листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансискиот резултат на Макпетрол АД и Подружниците 01.01.-30.06.2020.pdf

Објавено на: 21.08.2020 14:16:13
Документ БР.: DOC_10191-541/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации