листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Vo prilog obrazlozenie 30.06.2020


obrazlozenie berza 30.06.2020.docx

Објавено на: 24.08.2020 09:44:50
Документ БР.: DOC_10191-545/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации