листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestaj za finansiskI rezultati za konsolidirano za SILEKS AD


IZVESTAJ KONSOLIDIRANO.pdf

Објавено на: 26.08.2020 14:10:45
Документ БР.: DOC_10191-558/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации