листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД СКОПЈЕ неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2020год. до 30.06.2020год.ке ги објави на ден 27.08.2020год.после 13часот

Објавено на: 26.08.2020 14:05:40
Документ БР.: DOC_10191-557/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации