листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на промените содржани во корегираната Завршна Сметка за 2019 година


Obrazlozenie za period 1-12 2019 koregiran.doc.pdf

Објавено на: 31.08.2020 14:05:23
Документ БР.: DOC_10191-574/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации