листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

IZVESTAJ OD DTUK GERAS CUNEV -TRGOVIJA AD STRUMICA


001.jpg

Објавено на: 31.08.2020 14:10:25
Документ БР.: DOC_10191-578/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации