листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

VI GI DOSTAVUVAME FIN.IZVESTAI ZA PERIOD 01.01 DO30.06.2020ZA DPOK GERAS CUNEV AD STRUMICA


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (14).xlsx

Објавено на: 31.08.2020 15:42:57
Документ БР.: DOC_26441-120/2020
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.