листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ  01.01.-30.06.2020


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 30.06.2020.docx

Објавено на: 31.08.2020 15:43:26
Документ БР.: DOC_10191-588/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации