листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

МАКПРОМЕТ АД Штип , објавува Податоци за предложени кандидати за избор на членови на Одбор на директори


Predlog kandidati za clenovi na odbor na direktori _20200923_0001.pdf

Објавено на: 23.09.2020 14:10:30
Документ БР.: DOC_13285-178/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери