листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост

 


Известување за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 28.09.2020 15:00:59
Документ БР.: DOC_10191-602/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации