листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:


Одлука за распределба на нераспределна добивка за 2019 година ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ


Odluka za raspredelba na neraspredelena dobivka 2019.pdf

Објавено на: 05.10.2020 08:49:38
Документ БР.: DOC_12287-40/2020
Урнек: Распределба на добивка