листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Соопштение за акционери


Соопштение-акционери-06.10.2020.docx

Објавено на: 06.10.2020 14:10:02
Документ БР.: DOC_10191-606/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации