листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Kontakt lice so investitorite


KONTAKTLICE.pdf

Објавено на: 13.10.2020 14:10:14
Документ БР.: DOC_10191-607/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации