листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2020


AD-I-IX-2020.xlsx

Објавено на: 16.10.2020 14:23:58
Документ БР.: DOC_12298-1/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.