листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Предлог од акционер за Собрание на акционери за сметка за 2019 година


Predlog od Akcioner.pdf

Објавено на: 19.10.2020 08:27:50
Документ БР.: DOC_10191-610/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации