листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме Неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2020 год. до 30,09.2020 год.


9 Месечно известувањеГТЦ а.д.Скопје.xls

Објавено на: 21.10.2020 14:10:22
Документ БР.: DOC_12298-2/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.