листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава VI од Правилата за котација, го објавуваме неревидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2020 г. на Факом АД Скопје


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 22.10.2020 08:20:54
Документ БР.: DOC_12298-4/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.