листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.2020 - 30.09.2020 година


Жито Полог 30.09.2020.xlsx-консолидиран.xlsx

Објавено на: 26.10.2020 14:05:06
Документ БР.: DOC_12298-6/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.