листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон единечниот и консолидираниот биланс на успех 01.01.2020 - 30.09.2020 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 30.09.2020 г..doc

Објавено на: 26.10.2020 14:05:06
Документ БР.: DOC_10191-614/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации