листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати на Технокомерц АД-Скопје


образложение за остварени резултати.pdf

Објавено на: 26.10.2020 14:10:08
Документ БР.: DOC_10191-615/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации