листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИЛАНС НА УСПЕХ ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.2020 ДО 30.09.2020


9 Месечни известувања BILANS NA USPEH OD 01.01.2020 DO 30.09.2020.xlsx

Објавено на: 27.10.2020 08:24:29
Документ БР.: DOC_12298-12/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.