листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2020


bilansi 30.09.2020.xlsx

Објавено на: 27.10.2020 09:48:39
Документ БР.: DOC_12298-16/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.