листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.09.2020 за Либерти АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.09.2020.doc

Објавено на: 27.10.2020 14:10:47
Документ БР.: DOC_10191-619/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации