листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

01,01-30,09 2020


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 27.10.2020 15:00:47
Документ БР.: DOC_12298-22/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.