листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.


3 и 9 Месечни известувања- природа на трошоци 01.01-30.09-2020.xls

Објавено на: 27.10.2020 15:00:47
Документ БР.: DOC_12298-23/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.