листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидиран биланс на успех 01.01-30.09.2020 година


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.09.2020.xls

Објавено на: 28.10.2020 08:37:39
Документ БР.: DOC_12298-24/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.