листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за период 01.01.-30.09.2020 година


Obrazlozenie za period 1 - 9 2020 godina.pdf

Објавено на: 28.10.2020 08:37:42
Документ БР.: DOC_10191-621/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации