листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Sovremen dom Bilans na uspeh 01.01.-30.09.2020.xls

Објавено на: 28.10.2020 09:06:33
Документ БР.: DOC_12298-25/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.