листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение консолидирани финан.изв. 01.01-30.09.2020.docx

Објавено на: 28.10.2020 09:20:45
Документ БР.: DOC_10191-623/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации