листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran bilans na uspeh konsolidiran


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.09.20 kons.xls

Објавено на: 28.10.2020 09:51:19
Документ БР.: DOC_12298-28/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.