листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон деловните резултати за период од 01.01.2020 до 30.09.2020 година на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Образложение кон деветомесечните финансиски резултати за 2020 година.pdf

Објавено на: 28.10.2020 14:10:26
Документ БР.: DOC_10191-624/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации