листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh 01.01-30.09.2020


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци_30_09_2020.xls

Објавено на: 29.10.2020 09:01:34
Документ БР.: DOC_12298-36/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.