листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon nerevidiranite finansiski izvestai za period 01.01-30.09.2020


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.09.2020.docx

Објавено на: 29.10.2020 09:21:23
Документ БР.: DOC_10191-633/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации