листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Неревидиран БУ период 01.01.-30.09.

година 2020


Wabtec MZT BU nerevidiran 30.09.2020.xlsx

Објавено на: 29.10.2020 09:25:58
Документ БР.: DOC_12298-39/2020
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.